İade Koşulları

Satış İptal talepleriniz için web sitemizdeki “iletişim formunu” doldurarak , Satış temsilciniz aracılığı ile yada bizimle 444 2 853 numaralı iletişim merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ödemesini yaptığınız, ancak teslim edilmemiş aracın iptal talebini, ilgili başvuru merkezimize bizzat başvuru yaparak talepte bulunabilirsiniz. 


Ödemenin İadesi

Teslimatı yapılmış araçları 5 gün içerisinde herhangi bir hasar oluşmamak kaydı ile iade ederek ödemenizi geri alabilirsiniz, İade edilecek olan araçta bu süre zarfında herhangi bir arıza meydana geldiyse, arıza garanti kapsamında ise garantiden yaptırılarak iade alınır, Garanti kapsamında olmayan bir arıza meydana gelmiş ise ilgili arıza müşteri tarafından yaptırıp iade edilebilir. Bu süreçte aracın 100 km'den fazla kullanılmamış olması zorunludur.

Teslimatı yapılmış ve eksper raporunda gizli ayıp olan araçları 30 güne kadar iade edebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Bu süreçte aracın expertiz raporunda servis bakımı gerekli diyorsa servis bakımının yaptırılıp, aracın 1,000 km'den fazla kullanılmamış olması zorunludur.

Teslimatı yapılmış ve ilgili süre zarfında iade edilmeyen, 30 gün içerisinde satıcıdan kaynaklı bir ayıbı bulunmayan araçların ödeme iadesi yapılmaz. Bu araçlar için çıkabilecek olası arızalar geçerli Garanti Kapsamında giderilebilir.

Detaylı bilgi için web sitemizden üzerinden “iletişim formunu” doldurarak ya da 444 2 853 numaralı iletişim merkezimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.