Gizlilik Politikası

Şirketimiz, müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem göstermektedir. Bu husus Otokolo ve Kolo Holdingin bu konudaki hassasiyetinin gereği olduğu gibi ilgili yasal mevzuat uyarınca da Şirketimizin yasal bir yükümlülüğüdür. Müşterilerimize ait bilgilerin korunması ve yasal mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, tüm çalışanlarımızın bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde göstermesini sağlamak için, Şirketimiz tarafından gerekli her türlü düzenleme yapılmaktadır.

Sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olarak veya çeşitli yöntemlerle kaydettiğimiz ya da tarafınızca elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesinin yanı sıra Otokolo olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca Otokolo Gizlilik Politikası hükümleri doğrultusunda, kişisel verilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili gereken özeni göstermekteyiz.

Müşterilerimize ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler müşterilerin onayı olmaksızın veyahut yasal mevzuatın öngördüğü durumlar dışında hiçbir şekil ve surette üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Bu politikada yer verilen taahhütler bu web sitesinde ve Şirketimizin diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup bu sitede linki verilen web sitelerinde ve diğer web sitelerinde ziyaret edilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Şahsi bilgilerinizi (adres, telefon, faks, e-posta adresi vb.) Şirketimiz ile paylaşmanız halinde söz konusu bilgiler sadece talep ettiğiniz hizmetin sunulması, değişiklik, bilgilendirme, kullanım ve bakım hizmetleri ile sözleşmenin yenilenmesine ilişkin iletileri göndermek için kullanılacak Şirketimize bağlı grup şirketleri ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Şirketimiz gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir.


Unvan:
OTOKOLO MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.  

Mersis no: 0649102510900001

Fiziki Posta adresi: Zümrütevler Mahallesi Serhat Sokak No:34 Maltepe/İstanbul

Veri Sorumlusu: OTOKOLO MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.